VIII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada vyks 2020 m. kovo 7 d.

Paraiškas siųskite iki vasario 6 d. el. paštu muz.olimpiada@gmail.com

 

Lietuvos mokinių muzikos olimpiada savo istoriją pradėjo 2012 metų kovo 24 d. Ją, remdamiesi estų patirtimi ir ilgamečiu bendradarbiavimu su Europos muzikinio ugdymo mokyklose asociacija (EAS), inicijavo ir organizavo Lietuvos muzikos mokytojų asociacija. Organizuojant renginį talkino Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras, Ugdymo plėtotės centras, Klaipėdos universitetas.

Lietuvos mokinių muzikos olimpiada vyksta trimis etapais: I etapą organizuoja ir datą pasirenka bendrojo ugdymo mokyklos, jų nugalėtojai varžosi II etapo savivaldybės organizuotoje  olimpiadoje. III etapas – šalies muzikos olimpiada. Respublikiniame olimpiados etape susirenka savivaldybių etapuose geriausiai pasirodę mokiniai. Olimpiadoje dalyvauja dviejų amžiaus grupių mokiniai: I grupę sudaro 6 – 8 klasių bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, II grupę – bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, besimokantys pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį ir vidurinio ugdymo programą. Muzikos olimpiadoje varžomasi atliekant 4 užduotis: muzikos žinių tikrinimo testą, skaitant muzikos raštą iš lapo, dainuojant dainą, pristatant originalią kompoziciją. Olimpiados laimėtojams įteikiami aukso, sidabro ir bronzos medaliai, Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštai, rėmėjų dovanos. Geriausiai pasirodę ir komisijos atrinkti mokiniai atstovauja Lietuvą kas antri metai vykstančioje tarptautinėje muzikos olimpiadoje.

I Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

 

2012 m. kovo 24 d. Klaipėdos universiteto Menų fakultetas

Dalyvius vertino kompetentinga ir gausi komisija, kuriai vadovavo Klaipėdos universiteto prodekanė doc. Irena Pečiūrienė.
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomais apdovanoti šie mokiniai: Vitalijus Dobrovolskis (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija), Jonė Girdzijauskaitė (Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla), Lina Posėčnaitė (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija).
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomais apdovanoti šie mokiniai: Vytautas Jusis (Klaipėdos ,,Versmės“ progimnazija), Ieva Budriūnaitė (Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla), Eglė Maciukevičiūtė (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija).
Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais apdovanoti šie mokiniai: Greta Bulovaitė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla), Gintarė Valionytė (Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla), Aurelija Baliukynaitė (Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla), Eglė-Sonata Padagaitė (Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazija), Karolina Macytė (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija).
Net 10 moksleivių įteikti specialūs prizai už geriausiai atliktą dainą, geriausią kompoziciją bei muzikinę perspektyvą. Su geriausiai įvertintomis kompozicijomis galima susipažinti http://www.youtube.com/user/LietuvosMMA. Visi dalyviai apdovanoti rėmėjų dovanomis.

 Pirmosios ir antrosios vietų nugalėtojai (I ir II kategorija) deleguoti atstovauti Lietuvai I tarptautinėje muzikos olimpiadoje Taline.

1.5
I.1
I.3
I.4

II Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

 

2013 m. kovo 16 d. Klaipėdos universiteto Menų fakultetas

 

Olimpiadoje dalyvavo 46 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miestų ir rajonų turų laimėtojai visų didžiųjų Lietuvos miestų ir 23 rajonų. Mokinių atliekamas užduotis vertino vertinimo komisijos pirmininko, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto dekano, prof. Vytauto Tetensko vadovaujama komisija.

Kai mokiniai atliko užduotis, mokytojai dalyvavo seminare „Mokinių muzikinio kūrybiškumo ugdymas: galimybės ir iššūkiai“. Kol vertinimo komisija skaičiavo balus, olimpiados dalyviai, jų mokytojai, dalyviams akompanavę mokiniai ir mokytojai prasmingai ilsėjosi: stebėjo Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Gaidos“ (režisierius V. Masalskis, muzika N. Sinkevičiūtės).

Olimpiadą organizavo: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos muzikos mokytojų asociacija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

 

II Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtojai:

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojamas šie mokiniai: Šidlauskas Julius, Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla, mokytojos: Nijolė Franckevičienė, Rinalda Burinskienė; Juknaitė Gintarė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Inga Valaitienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Janonytė Augustė Emilija, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytoja Loreta Stankuvienė; Kudirkaitė Živilė, Kauno „Vyturio“ katalikiška mokykla, mokytoja Ingrida Senikienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, bronzos medaliais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Zubė Adomas, Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla, mokytoja Ingrida Bertulienė; Urbelytė Deimantė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytoja Violeta Juodpusienė; Dobrovolskis Vitalijus, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, mokytoja Asta Markevičienė; Čivas Vykintas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jūratė Martinkutė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Janonytė Augustė Emilija, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytoja Loreta Stankuvienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (I kategorija); Čivas Vykintas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jūratė Martinkutė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (II kategorija); Šidlauskas Julius, Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla, mokytojos: Nijolė Franckevičienė, Rinalda Burinskienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (I kategorija); Dobrovolskis Vitalijus, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija, mokytoja Asta Markevičienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (II kategorija); Zubė Adomas, Klaipėdos Vydūno vidurinė mokykla, mokytoja Ingrida Bertulienė, už geriausiai atliktą dainą (I kategorija); Šepliakovaitė Greta, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius, už geriausiai atliktą dainą (II kategorija); Žeimantė Straševičiūtė, Vievio gimnazija, mokytoja Dalia Davidavičienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (I kategorija);

 

Juknaitė Gintarė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Inga Valaitienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (II kategorija).

II1
II2
II3
II4
II6

III Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

 

2014 m. kovo 15 d. Klaipėdos universiteto Menų fakultetas

Olimpiadoje dalyvavo 48 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miestų ir rajonų etapų laimėtojai iš 7 Lietuvos miestų ir 23 rajonų. Mokinių atliekamas užduotis vertino komisijos pirmininko prof. Vytauto Tetensko vadovaujama kompetentinga komisija. Mokytojai dalyvavo seminare „Muzikinio ugdymo aktualijos Lietuvos ir Europos kontekste“, kartu su mokiniais pasitikrino žinias edukaciniame projekte „Muzikos istorija su Viktoru Gerulaičiu“ (dalyvavo Klaipėdos choras „Aukuras“ (meno vad. ir dirigentas Alfonsas Vildžiūnas), Aušra Valentienė, muzikologė Rūta Vildžiūnienė).

 

III Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtojai:

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojamas šie mokiniai: Valionytė Gintarė, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė; Prasauskas Paulius, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, mokytoja Daiva Merkienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Šopa Jonas Mažeikių Sodų vidurinė mokykla, mokytoja Jūratė Terasienė; Šepliakovaitė Greta, Zarasų Ąžuolo gimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, bronzos medaliais ir rėmėjų prizais apdovanojami Zubė Adomas, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė; Drakšaitė Aistė, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla, mokytoja Milda Trušauskaitė; Baliukynaitė Aurelija, Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija, mokytoja Irena Muzikevičienė; Šimonytė Justina, Juozo Balčikonio gimnazija, mokytoja Rima Mingailienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Šopa Jonas Mažeikių Sodų vidurinė mokykla, mokytoja Jūratė Terasienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (I kategorija); Urbis Viktoras, Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija, mokytoja Dalia Krasauskienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (II kategorija); Skebaitė Eglė, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija, mokytoja Daiva Palionienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (I kategorija); Prasauskas Paulius, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, mokytoja Daiva Merkienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (II kategorija); Zubė Adomas, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė, už geriausiai atliktą dainą (I kategorija); Pelakauskas Arnas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jūratė Martinkutė, už geriausiai atliktą dainą (II kategorija); Dabulskis Karolis, Kauno Senamiesčio progimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (I kategorija); Šepliakovaitė Greta, Zarasų Ąžuolo gimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (II kategorija).

 

Pirmosios ir antrosios vietų nugalėtojai (I ir II kategorija) deleguoti atstovauti Lietuvai II tarptautinėje muzikos olimpiadoje Rygoje.

III1
III2
III4
III5
III6

IV Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

2015 m lapkričio 21 d. Klaipėdos universiteto Menų akademija

Olimpiadoje dalyvavo 42 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miestų ir rajonų etapų laimėtojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Palangos, Alytaus miestų, Kaišiadorių, Kretingos, Kupiškio, Panevėžio, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Švenčionių, Tauragės, Zarasų, Kėdainių, Kelmės, Rokiškio, Širvintų, Šilalės, Vilniaus rajonų, Elektrėnų savivaldybės.

Kol mokiniai demonstravo savo žinias ir gebėjimus, mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Muzikos komponavimo procesas: kaip mokiniai kuria muziką?“, kurį vedė prof. Rūta Girdzijauskienė.  Vėliau visų susirinkusiųjų laukė smagus Klaipėdos brass kvinteto muzikinis projektas „Grojame pasakėčią“ .

 

IV Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtojai:

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojamas šie mokiniai: Bitinaitė Vaiva, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė; Valionytė Gintarė, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Šimonytė Laisvūnė, Šiaulių ,,Juventos“ progimnazija, mokytojos Ramunė Urniežienė, Gaiva Šimonienė; Aluzas Lukas, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Inga Valaitienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, bronzos medaliais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Bakševičiūtė Julija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija, mokytoja Renata Deltuvienė – Bakutė; Raubytė Ieva, LSMU gimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė; Gancevičiūtė Beatričė, Vilniaus Biržiškos gimnazija, mokytoja Daiva Merkienė; Germanovič Julijan, Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija, mokytoja Alicija Rusecka.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Šimonytė Laisvūnė, Šiaulių ,,Juventos“ progimnazija, mokytojos Ramunė Urniežienė, Gaiva Šimonienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (I kategorija); Germanovič Julijan, Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija, mokytoja Alicija Rusecka, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (II kategorija); Bagdonaitė Emilija, Raseinių Šaltinio progimnazija, mokytojas Ričardas Krivickas, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (I kategorija); Aluzas Lukas, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Inga Valaitienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (II kategorija); Bitinaitė Vaiva, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė, už geriausiai atliktą dainą (I kategorija); Šurna Gabrielius, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija, mokytojas Svajūnas Klimas, už geriausiai atliktą dainą (II kategorija); Bakševičiūtė Julija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija, mokytoja Renata Deltuvienė – Bakutė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (I kategorija); Zubė Adomas, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (II kategorija).

 

Vertinimo komisija į III tarptautinę muzikos olimpiadą Lietuvai atstovauti pakvietė šiuos mokinius: Vaivą Bitinaitę (Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė), Laisvūnę Šimonytę (Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Ramunė Urniežienė, Gaiva Šimonienė), Gintarę Valionytę (Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė), Luką Aluzą (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija (mokytoja Inga Valaitienė), Beatričę Gancevičiūtę (Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, mokytoja Daiva Merkienė), Julijaną Germanovičių (Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija, mokytoja Alicija Rusecka).

IV 14
IV 15
IV 17
IV1
IV3
IV5
IV6
IV7
IV8
IV9

V Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

 

2016 m. lapkričio 26 d. Klaipėdos universiteto Menų akademija

 

Olimpiadoje dalyvavo 39 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miestų ir rajonų etapų laimėtojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Palangos, Alytaus miestų, Anykščių, Kretingos, Kupiškio, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Zarasų, Kėdainių, Rokiškio, Šilalės, Vilniaus rajonų. Olimpiados dalyvius vertino kompetentinga vertinimo komisija, vadovaujama Klaipėdos universiteto Menų akademijos Muzikos katedros vedėjos, docentės Jūratės Karosaitės-Karosevičiūtės. Mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Muzikos kompozicijų vertinimas: procesas ir kriterijai“, kurį vedė prof. Rūta Girdzijauskienė; kartu su mokiniais išklausė smagų Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro neapolietiškų dainų koncertą.

 

V Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtojai:

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojamas šie mokiniai: Bitinaitė Vaiva, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė; Lukas Aluzas, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokinys, mokytoja Inga Valaitienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Julija Bakševičiūtė, Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos mokinė, mokytoja Renata DeltuvienėBakutė; Šarlota Galinauskaitė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokinė, mokytoja Diana Jakubauskienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, bronzos medaliais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Simas Paluckas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos mokinys, mokytoja Giedrė Druskienė; Ieva Raubytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos mokinė, mokytoja Giedrė Druskienė; Loreta Uzelo, Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos mokinė, mokytoja Elžbieta Karpovič. Adomas Zubė, Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinys, mokytoja Ingrida Bertulienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Ieva Raubytė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos mokinė, mokytoja Giedrė Druskienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (I kategorija); Lukas Aluzas, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokinys, mokytoja Inga Valaitienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (II kategorija); Bitinaitė Vaiva, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (I kategorija); Šarlota Galinauskaitė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokinė, mokytoja Diana Jakubauskienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (II kategorija); Staskevičiūtė Rugilė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius, už geriausiai atliktą dainą (I kategorija); Navickas Simonas, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius, už geriausiai atliktą dainą (II kategorija); Bakševičiūtė Julija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija, mokytoja Renata Deltuvienė – Bakutė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (I kategorija); Zubė Adomas, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (II kategorija).

V1
V3
V4
V6
V2

VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

2017 m. gruodžio 2 d. Klaipėdos universiteto Menų akademija

Olimpiadoje dalyvavo 39 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miestų ir rajonų etapų laimėtojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Palangos, Alytaus miestų, Anykščių, Kretingos, Kupiškio, Panevėžio, Biržų, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Zarasų, Kėdainių, Rokiškio, Šilalės, Jonavos, Vilniaus rajonų. Mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Gabūs muzikai vaikai: pastebėti ir nepakenkti“, kurį vedė Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Kalbų ir meninio ugdymo poskyrio metodininkė Žydrė Jankevičienė. Visi kartu stebėjome smagią Klaipėdos jaunimo teatro muzikinę edukacinę programą „Kėdės“.

 

VI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtojai:

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojamas šie mokiniai: Laisvūnė Šimonytė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Gaiva Šimonienė ir Ramunė Urniežienė; Gintarė Valionytė, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytojas Arvydas Girdzijauskas.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Milda Marija Kiškūnaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Aušra Adomaitienė ir Živilė Ratinienė; Miglė Inga Kuprelytė, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, bronzos medaliais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Simas Paluckas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė;

 

Justinas Valionis, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė; Matas Bagdonavičius, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, mokytoja Neringa Kukarinienė; Julija Bakševičiūtė, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija, mokytoja Laura Žaliumaitė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Laisvūnė Šimonytė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Gaiva Šimonienė ir Ramunė Urniežienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (I kategorija); Orlauskas Karolis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (II kategorija);

 

Paslavskaja Dominyka, Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos mokinė, mokytoja Rūta Grybaitė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (I kategorija); Matas Bagdonavičius, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, mokytoja Neringa Kukarinienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (II kategorija);

 

Milda Marija Kiškūnaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Aušra Adomaitienė ir Živilė Ratinienė, už geriausiai atliktą dainą (I kategorija); Juškaitė Kotryna, Panevėžio rajono Raguvos gimnazija, mokytoja Ingrida Bučinskienė, už geriausiai atliktą dainą (II kategorija);

Valionis Justinas, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (I kategorija);

Valionytė Gintarė, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytojas Arvydas Girdzijauskas, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (II kategorija).

 

Į IV tarptautinę muzikos olimpiadą, kuri 2018 m. balandžio 18–20 d. vyks Taline,  vertinimo komisija atstovauti Lietuvai išrinko 6 mokinius: Laisvūnę Šimonytę, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Gaiva Šimonienė ir Ramunė Urniežienė; Mildą Mariją Kiškūnaitę, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytojos Aušra Adomaitienė ir Živilė Ratinienė; Simą Palucką, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė; Miglę Ingą Kuprelytę, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė; Matą Bagdonavičių, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija, mokytoja Neringa Kukarinienė; Gintarę Valionytę, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytojas Arvydas Girdzijauskas.

VI
VI1
VI2
VI3
VI4

VII Lietuvos mokinių muzikos olimpiada

 

2019 m. kovo 2 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas

 

Olimpiadoje dalyvavo 44 šalies bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – miestų ir rajonų etapų laimėtojai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus miestų, Anykščių, Kretingos, Kupiškio, Radviliškio, Raseinių, Šakių, Zarasų, Kėdainių, Rokiškio, Šilalės, Vilniaus, Telšių, Jonavos, Klaipėdos, Panevėžio, Kelmės rajonų, Elektrėnų savivaldybės. Olimpiados dalyvius vertino kompetentinga vertinimo komisija, vadovaujama LMTA profesorės, Lietuvos muzikų sąjungos prezidentės dr. Audronės Žigaitytės-Nekrošienės. Mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare „Šiuolaikinio meninio ugdymo kontekstai: nuo muzikos teorijos link muzikinio ugdymo praktikos“; kartu su mokiniais išklausė smagų vokalinio ansamblio „Kivi“ koncertą.

 

VII Lietuvos mokinių muzikos olimpiados laimėtojai:

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos I laipsnio diplomu, aukso medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojamas šie mokiniai: Garbaliauskaitė Rugilė, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, mokytoja Jecinta Garbaliauskienė; Bertulis Laurynas, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, mokytojos Daiva Merkienė ir Vaida Striaupaitė-Beinarienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Valionis Justinas, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Ingrida Bertulienė; Kuprelytė Miglė Inga, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, bronzos medaliais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: Kiškūnaitė Milda Marija, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytoja Aušrinė Kiškūnienė; Andriuškevičiūtė Indrė, Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Giedrė Petkevičienė; Raubytė Ieva, Lietuvos sveikatos mokslų gimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė; Pilibaitis Justas, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė.

 

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštais ir rėmėjų prizais apdovanojami šie mokiniai: : Kiškūnaitė Milda Marija, Šiaulių „Juventos“ progimnazija, mokytoja Aušrinė Kiškūnienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (I kategorija); Raubytė Ieva, Lietuvos sveikatos mokslų gimnazija, mokytoja Giedrė Druskienė, už geriausiai atliktą skaitymo iš lapo užduotį (II kategorija); Paradnikaitė Martyna, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (I kategorija); Kuprelytė Miglė Inga, Klaipėdos licėjus, mokytoja Aušra Niparavičienė, už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį (II kategorija); Garbaliauskaitė Rugilė, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, mokytoja Jecinta Garbaliauskienė;, už geriausiai atliktą dainą (I kategorija); Balsytė Saulė, Kėdainių šviesiosios gimnazija, mokytoja Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė, už geriausiai atliktą dainą (II kategorija); Andriuškevičiūtė Indrė, Alytaus Panemunės progimnazija, mokytoja Giedrė Petkevičienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (I kategorija); Bertulis Laurynas, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, mokytojos Daiva Merkienė ir Vaida Striaupaitė-Beinarienė, už geriausią ir originaliausią kompoziciją (II kategorija).